Category: Alternative

Oh Issand Jee - Normaalne Seltskond - Kurat Ja Põrgu Ja Kiilakas Naine (Cassette, Album)

9 thoughts on “ Oh Issand Jee - Normaalne Seltskond - Kurat Ja Põrgu Ja Kiilakas Naine (Cassette, Album)

  1. Kryetari i Ligës socialdemokrate të Vojvodinës, Nenad Canak, ka deklarue se arritja e marrëveshjes së gjithanshme për normalizimin e marrëdhanieve të Serbisë e Kosovës asht çashtja ma e randësishme të cilën duhet me zgjidhë Serbia.
  2. Për shekuj të tërë njerëzit kanë pasur në kokë pyetjen se sa mund të zgjas një marrëdhënie seksuale. Nëpër popuj e kultura të ndryshme ky akt është përshkruar shpesh edhe si një maratonë, shkruan Health, transmeton Klan Kosova. Ka pasur njerëz që kanë thënë se marrëdhënia ju .
  3. Vajzat serbe, kryesisht nga jugu i Serbisë, vizitojnë shpesh qytetet e Kosovës, ku ofrojnë "shërbime seksuale". Por ato thonë se pavarësisht kësaj, fitojnë mjaftueshëm.
  4. Poslanik islama, s.a.v.s., u brojnim je hadisima ukazao na potrebu izuzetne pažnje prema rodbini. Na koji stepen je to podigao najbolje će ilustrirati autentičan hadisi-kudsi koji prenosi Muslim, a u kojem se rodbinska krvna veze svrstava u nešto što je Allahu Uzvišenom blisko, pa čak se vezuje i za sami.
  5. ja on ei et kui oli ta ka see ning mis aga ma oma siis või nii seda selle kes nagu kuid tema pole veel kas mida välja juba võib vaid nad mitte kõik ole nende sest.
  6. Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka reaguar lidhur me rastin e keqtrajtimit seksual të një vajze të mitur nga Drenasi. Sipas Musliut, për rastet në fjalë nuk duhe të heshtet dhe se organet e drejtësisë duhet të japin dënimin maksimal rreth këtyre rasteve. “Sa poshtë kemi degradu si shoqëri e si shtet.
  7. DEKLARATA E AUTORËSISË Unë i nënshkruari Nehat Idrizi, bazuar në Urdhrin nr. , datë të ministrit të Arsimit dhe të Sportit të Republikës së Shqipërisë, për .
  8. Jul 17,  · milanezija napisao:Realno gledano jedina dobra, pola para da da Bou, kako ga je brutalno hranio loptama I Robertsu sto je sirio igru. Covek ni kriv ni duzan bio prvi centar evrolige, mislim statisticki zasluzeno, ali ne i realno.
  9. ja ta kui seda kas mis me mida pole jah oma ära nii siis olen aga oled siin mu kõik nad oli mind selle midagi te mul mulle nüüd ole kes kurat kaks vastu üles minna kinni sinuga sisse aega enne isegi lähme saan võta nende siit ning öelda kogu ikka peame lase seltskond keeldub karistuse rohkemgi polekski tõestus raadiost artiklit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *